Zapraszamy do polubienia

nas na facebook'u! :)

image01

Naprawa cyfrowych

aparatów fotograficznych

image01

Serwis obiektywów

do aparatów fotograficznych

image01

Czyszczenie

filtra matrycy

image01

O nas

Nasza firma powstała w 1996r. Bodźcem było zapotrzebowanie rynku na świadczenia w pełni profesjonalnych usług w zakresie naprawy sprzętu fotograficznego.Podczas długoletnej działalności zdobyliśmy dużo doświadczeń, fachowej wiedzy i zaufanie wielu klientów.

Zajmujemy się naprawą wszystkich aparatów cyfrowych z serii kompakt, hybryda, lustrzanka każdej firmy znajdującej sie na rynku takiej jak np: Canon, Nikon, Fuji, Olimpus, Sony, Panasonic, Medion, Casio, Praktika, Samsung, Kodak, Konika, Minolta itp.

Przed każdą naprawą wykonujemy wycenę, o której klient jest informowany telefonicznie. Po uzyskaniu informacji klient decyduje, czy sprzet jest naprawiany czy nie. Koszt demontażu i wyceny w przypadku gdy klient się nie zgadza na naprawę wynosi 50 zł.

Nasz serwis dokonuje również napraw obiektywów do aparatów cyfrowych. Wykonujemy usługę czyszczenia filtra matrycy w sprzęcie cyfrowym metodą tradycyjną czyli odkurzanie, czyszczenie płynem do matryc plus polerowanie lub metodą kąpieli. Koszt czyszczenia filtra matrycy wynosi 80 zł. Podczas wykonywania usługi naprawy aparatu bądź konserwacji zabieg czyszczenia filtra matrycy wykonywany jest gratisowo.

Chcąc zaoszczędzic wielu kosztów związanych z uszkodzeniami mechanicznymi różnego rodzaju zaczepów, zawiasów bądź zamków w klapkach zabezpieczająch baterie lub karty pamięci elementy takie dorabiamy z metalu i mocujemy w podzespół orygilnalnej części. Wykonujemy również usługi w zakresie czyszczenia, konserwacji i kalibracji sprzętu po różnego rodzaju zalaniach bądź zapiaszczeniach.

Nasze prace: